OKAM INCITY sp. z o.o. S.K.A
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 181 A

NAJLEPSZE STANDARDY, NAJLEPSZE LOKALIZACJE

Symboliczna wiecha III etapu InCity

10 grudnia br. odbyła się uroczystość wywieszenia symbolicznej wiechy z okazji zakończenia prac konstrukcyjnych III etapu InCity – najbardziej prestiżowej części projektu mieszkaniowego przy skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej  i Karolkowej w Warszawie. Generalnym Wykonawcą III etapu, tak jak i poprzednich jest firma UNIBEP. Projekt powstał w pracowni architektonicznej Grupa 5.

 

W III etapie powstanie 166 mieszkań, w tym apartamenty w najbardziej wyjątkowej części inwestycji: dwóch wieżach White Towers. White Towers to dwa 16 piętrowe budynki, które będą charakteryzowały się ciekawą architekturą oraz wysokim standardem wykończenia, m.in. cichobieżnymi szybkimi windami. W obu wieżach White Towers znajdować się będzie tylko 61 apartamentów, od 36 metrowych dwupokojowych do ponad 120 metrowych z tarasem z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy.

Z dumą patrzymy na inwestycję InCity. Trzeci zrealizowany przez nas etap, na którym zawiśnie wiecha, jest najbardziej prestiżowym w tej lokalizacji. Dziękujemy za zaufanie ze strony inwestora oraz przyszłych mieszkańców. Staramy się, aby jakość naszych usług była prowadzona na jak najwyższym poziomie, a ta budowa jest najlepszym tego potwierdzeniem. Cieszymy się, że możemy być wykonawcą tak wyjątkowych przedsięwzięć i liczymy na dalszą udaną współpracę – mówi Leszek Marek Gołąbiecki, Prezes Zarządu UNIBEP.

InCity jest unikalnym projektem: nowoczesna architektura zlokalizowana w zacisznej części centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie (200 m) stacji II linii metra: Rondo Daszyńskiego. Inwestycja jest usytuowana w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, powstających centrów biurowych, a także basenu, fitness klubu, teatrów, centrów handlowych.  Te wszystkie elementy czynią inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych
i towarzyskich. Projekt został stworzony przez architektów z Grupy 5, jednej z najbardziej renomowanych pracowni architektonicznych w Polsce.  

InCity to również wysoki standard wykończenia, którego cechą charakterystyczną jest przenikanie się funkcjonalności i estetyki. Wykorzystane zostaną szlachetne materiały budowlane, takie jak cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień - dodaje Arie Koren, CEO OKAM Capital - Ta inwestycja powstała, zgodnie z filozofią naszej firmy, z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.

Pozytywy te doceniają i zauważają obecni i przyszli klienci. W niespełna rok po rozpoczęciu sprzedaży nabywców znalazło już ponad 50% apartamentów w III etapie, który zostanie oddany do użytku pod koniec 2016 roku. Dwa pierwsze etapy zostały już w 100% sprzedane. Ceny mieszkań w III etapie InCity mieszczą się w przedziale od 7,8 tys. do 14,6 tys. zł za metr kwadratowy.

Już w pierwszym kwartale 2015 roku ruszy sprzedaż ostatniego, IV etapu InCity. Całość inwestycji zostanie ukończona w 2018 roku i docelowo znajdzie się  w niej ponad 500 apartamentów.

 

KONTAKT

Polecamy nowe mieszkania Warszawa