OKAM INCITY sp. z o.o. S.K.A
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 181 A

NAJLEPSZE STANDARDY, NAJLEPSZE LOKALIZACJE

Powstanie II etap InCity

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż 5 listopada rozpoczynamy przedsprzedaż kolejnych 97 mieszkań w II etapie projektu InCity.

Budowa II części inwestycji ruszy w styczniu 2013 roku.

W II etapie InCity znajdą się najbardziej popularne mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 40 mkw., ale także kawalerki i większe - 3 i 4-pokojowe. W sumie powstanie 97 lokali o powierzchni od 37 do 95 mkw., które będzie można kupić od 7700 zł do 9750 zł brutto za mkw.

Dla pierwszych kupujących oferujemy specjalny rabat w wysokości 5%.

 

InCity powstaje przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Do wykończenia budynku wykorzystane będą: cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień. Funkcjonalna i estetyczna recepcja na parterze ma być wizytówką wysokiego standardu. Dodatkową atrakcję stanowić będą dziedziniec z ogródkiem oraz plac zabaw. Całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom.

 

Lokalizacja to główny atut InCity. Bezpośrednie sąsiedztwo (200 m) planowanej stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego oraz bliskość Muzeum Powstania Warszawskiego z pewnością uczynią tę inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich.

InCity z pewnością świetnie wkomponuje się w tkankę miejską centrum Warszawy, zwłaszcza, że okolica inwestycji została doceniona przez wielu innych deweloperów, którzy planują realizacje w pobliżu projektów biurowych.

KONTAKT

Polecamy nowe mieszkania Warszawa