OKAM INCITY sp. z o.o. S.K.A
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 181 A

NAJLEPSZE STANDARDY, NAJLEPSZE LOKALIZACJE

Nowe mieszkania Warszawa

O inwestycji

Budowa inwestycji InCity została zakończona - ostatni, IV etap został oddany do użytkowania na początku 2017 r.

 

InCity tworzy nowoczesny obiekt mieszkalny złożony z dwóch budynków, położony w samym centrum Warszawy. Budynki posiadają 483 mieszkania (wśród nich przeważają mieszkania 2 i 3 pokojowe) o metrażach do 65 m². 10% inwestycji stanowią apartamenty o powierzchniach przekraczających 85 m². Inwestycja wzniesiona na działce o wielkości 12216 m² posiada całodobową ochronę, zapewniającą lokatorom komfort i poczucie bezpieczeństwa.

 

Do budowy apartamentowca wykorzystane zostały materiały budowlane o najwyższej jakości, między innymi: cegła, drewno, białe szkło i naturalne kamienie. Wizytówką InCity jest elegancka i reprezentacyjna recepcja. Z ogromną dbałością przygotowano projekt każdego z apartamentów, mając na uwadze jego funkcjonalność i najlepsze rozwiązania architektoniczne.

 

Dla wygody mieszkańców InCity wygospodarowane zostały lokale usługowo-handlowe, dziedziniec z ogródkiem, a dla najmłodszych plac zabaw. Obiekt posiada także parking podziemny.

 

Poczuj aurę miasta - kup apartament lub mieszkanie w InCity!

 

Lokalizacja

 

Projekt mieszkaniowy InCity powstał w doskonałej lokalizacji – na Woli, jedyne 3 km od centrum Warszawy, przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1. Dokładna lokalizacja apartamentowca to skrzyżowanie ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. Dużym atutem położenia inwestycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura dzielnicy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się stacja drugiej linii metra Rondo Daszyńskiego oraz liczne połączenia komunikacyjne. 

 

Mieszkańcy InCity mają łatwy dostęp do wydarzeń kulturalno–rozrywkowych dzięki licznym teatrom, pubom, czy restauracjom, które znajdują się w bliskiej odległości z apartamentowcem. W pobliżu inwestycji usytuowane są między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Sowińskiego, pływalnia Delfin, czy centrum handlowe Złote Tarasy. To wszystko sprawia, że InCity jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla wszystkich aktywnych i wymagających od życia jeszcze więcej.

 

 

Architekt

 

Autorem projektu InCity jest warszawska pracownia architektoniczna - GRUPA 5, która istnieje na rynku od 1998 roku. Głównym kierunkiem pracy firmy jest projektowanie zespołów mieszkalnych, domów jednorodzinnych, budynków biurowych i użyteczności publicznej. GRUPA 5 zajmuje się także aranżacją wnętrz oraz rozbudową i adaptacją budynków już istniejących. Pracownia, która liczy 40-stu doświadczonych architektów, prowadzona jest przez Romana Dziedziejko, Mikołaja, Kadłubowskiego, Michała Leszczyńskiego, Krzysztofa Mycielskiego oraz Rafała Zelenta. Przy tworzeniu swoich projektów GRUPA 5 niejednokrotnie zaprasza do współpracy renomowane biura inżynierskie.

 

KONTAKT

Polecamy nowe mieszkania Warszawa