OKAM INCITY sp. z o.o. S.K.A
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 181 A

NAJLEPSZE STANDARDY, NAJLEPSZE LOKALIZACJE

III etap InCity oddany do użytkowania

InCity, jedna z najciekawszych i najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie uzyskała pozwolenie na użytkowanie i jest już dostępna dla mieszkańców. III etap stanowi ostatni element architektoniczny wspólnej bryły z budynkami z I i II etapu. Obecnie prace kontynuowane są
w ramach IV Etapu, który stanowi osobny, niezależny budynek.Budynki z pierwszych trzech etapów stanowią architektoniczną całość połączonych podziemnym garażem oraz wspólnym patio i ogrodem. W ramach inwestycji powstało dotychczas 427 mieszkań i 478 miejsc postojowych, z czego najwięcej w III etapie: 166 mieszkań i 173 miejsca postojowe. Budowa III etapu ruszyła w lutym 2014. a prace zakończono prace na 6 miesięcy przed przewidywanym terminem.

Obecni trwają prace prowadzone w ramach IV etapu, w którym powstaną 84 mieszkania rozmieszczone są na 8 kondygnacjach wolnostojącego budynku. Budynek, nawiązuje architekturą do budynków powstałych
w poprzednich etapach.
Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 91 stanowisk parkingowych
w 3-kondygnacyjnym garażu podziemnym pod budynkiem.

Oddanie do użytkowania III etapu to dla nas ważny moment – mówiArie Koren, CEO OKAM Capital Pod koniec tego roku planujemy zrealizować IV etap InCity i tym samym zakończyć prace w tym rejonie Warszawy. Przenosimy się z budową na Mokotów. Już prowadzimy sprzedaż dwóch inwestycji na Służewcu: na ulicy Konstruktorskiej projekt MOKKA oraz na ulicy Woronicza inwestycja VISTA.

 

Obecnie w sprzedaży OKAM posiada również ostatnie mieszkania zarówno w III jak i IV etapie InCity.

 

InCity to inwestycja, która od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem Klientów, którzy docenili prestiżową lokalizacje, wysoki standard i dbałość o szczegóły – podkreśla Arie Koren - Klienci już dopytują o nasze nowe inwestycje.

 

 

InCity jest unikalnym projektem: nowoczesna architektura zlokalizowana w zacisznej części centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie (200 m) stacji II linii metra: Rondo Daszyńskiego. Inwestycja jest usytuowana w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, powstających centrów biurowych, a także basenu, fitness klubu, teatrów, centrów handlowych.Te wszystkie elementy czynią inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich. Projekt został stworzony przez architektów z Grupy 5, jednej z najbardziej renomowanych pracowni architektonicznych w Polsce.   

KONTAKT

Polecamy nowe mieszkania Warszawa