OKAM INCITY sp. z o.o. S.K.A
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 181 A

NAJLEPSZE STANDARDY, NAJLEPSZE LOKALIZACJE

Deweloper Warszawa

Informacje o firmie

Osiedle Warszawa – deweloperzy OKAMOKAM Capital Spółka z o.o. działa na polskim rynku nieruchomości od 2004 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Głównym aspektem naszej działalności jest budowanie wysokiej jakości obiektów mieszkaniowych. Dbamy o wysoki standard naszych inwestycji, które realizujemy w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkania, odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy jakość, którą mogą zaproponować tylko czołowi deweloperzy. Warszawa nie jest jedynym rejonem naszych inwestycji – jesteśmy obecnie w trakcie realizacji projektów w Katowicach oraz Łodzi.

 

 

 

 

 Naszą ostatnio zrealizowaną inwestycją jest projekt mieszkaniowy Arlet House. Obiekt, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Grójeckiej 214, liczy sobie 190 mieszkań wysokiej jakości. Posiada dwupoziomowy parking w podziemiu oraz lokale usługowe na parterze.  

 

 

 

Jesteśmy w trakcie realizacji dwóch projektów mieszkaniowych. Jednym z nich jest Inwestycja InCity w Warszawie, drugim Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

 

 

Mieszkania na sprzedaż InCity etap drugi.Warszawa, ulica Siedmiogrodzka 1 to dokładny adres inwestycji InCity. W obiekcie mieszkalnym o podwyższonym standardzie powstaną 483 mieszkania, powierzchnie usługowe oraz dwukondygnacyjny podziemny parking.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dom Trzy StawyPołożony w niezwykle malowniczej okolicy Dom w Dolinie Trzech Stawów to eleganckie apartamenty, a także kompleks rekreacyjno-sportowy. W otoczeniu zespołu trzech budynków mieszkalnych rozpościera się piękny krajobraz w postaci starodrzewu, urokliwych stawów i terenów rekreacyjnych. Na atrakcyjność tego projektu ogromny wpływ ma jego lokalizacja. Z pewnością przypadnie ona do gustu osobom ceniącym sobie z jednej strony bliskość centrum miasta, a z drugiej życie w otoczeniu przyrody.

 

 

 

 

 

 

W niedługim czasie planujemy rozpocząć realizację kolejnych inwestycji: w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą oraz w Łodzi.

Inwestycja Kompozycja Residence powstanie przy ul. Wilanowskiej 24 w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą. Eleganckie osiedle bliźniaczych domów jednorodzinnych zostanie wybudowane w sąsiedztwie rzeki Jeziorki, uzdrowisk i tężni solankowej. W okolicy znajdują się również luksusowe wille oraz rezerwaty przyrody, dzięki którym lokalizacja inwestycji jest wyjątkowo atrakcyjna.

Avangarda Center przy ul. Dowborczyków 18 w Łodzi to druga z planowanych inwestycji. Jako firma gwarantująca standard, który oferują najlepsi deweloperzy, pragniemy wybudować nowoczesne centrum biznesowe. Najwyższej klasy obiekt będzie posiadał część usługową, handlową oraz rekreacyjną.

 

KONTAKT

Polecamy nowe mieszkania Warszawa