OKAM INCITY sp. z o.o. S.K.A
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 181 A

NAJLEPSZE STANDARDY, NAJLEPSZE LOKALIZACJE

63 dni z życia Warszawy

„63 dni z życia Warszawy”Z okazji 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy do wzięcia udziału projekcie „63 dni z życia Warszawy”. Biorąc udział w akcji oddajesz hołd i nie pozwalasz, aby pamięć o Powstańcach zginęła!

28 lipca - Graffiti Jam w In-City - Najlepsi polscy street-artowcy razem z warszawiakami stworzą graffiti w hołdzie 63Powstańcom!

Miłośnicy street-artu i warszawiacy będą mogli zobaczyć jak na 400 metrach kwadratowych powstaje graffiti przedstawiające 63 warszawiaków, uczestników Powstania Warszawskiego. Osoby, które chcą wziąć udział w projekcie, powinny przesłać swoją pracę graficzną do 26 lipca na adres 63graffiti@1944.pl.

W sobotę 28 lipca pod okiem „Forina” - jednego z najlepszych grafficiarzy w Polsce - wybrane osoby będą miały szansę stworzyć powstańcze graffiti. Zapraszamy 28 lipca na ul. Siedmiogrodzką róg Karolkowej.Kalendarium Graffiti Jam w In-City:

do 26 lipca, godz. 12.00 - rejestracja warszawiaków chcących tworzyć graffiti;

26 lipca – osoby zakwalifikowane przez „Forina” do grupy tworzącej graffiti otrzymują opis i zdjęcie postaci, której historię przedstawią

28 lipca, 12.00 – powstańczą kotwicę tworzą Jan Ołdakowski - Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Arik Koren - Prezes i mecenas wydarzenia - firma OKAM Capital

UWAGA: Podczas Graffiti Jam w In-City – w samo południe - 50 osób będzie mogło zarejestrować się na grę miejską „63 dni z życia Warszawy”


29 lipca - GRA MIEJSKA - „63 dni z życia Warszawy”

To wyjątkowa gra o zwykłych-niezwykłych warszawiakach. Jej uczestnicy poznają losy odnalezionych przez siebie bohaterów. Postacie Powstańców Warszawskich - naturalnej wielkości - znajdą na fotografiach umieszczonych w miejscach związanych z ich powstańcza historią. Aby wziąć udział w grze należy zarejestrować się pod adresem 63dni@1944.plKalendarium gry miejskiej „63 dni z życia Warszawy”:

Od 19 lipca - rejestracja na grę 63dni@1944.pl

29 lipca, godz. 11.00-17.00 – gra miejska (początek: przed powstańczym graffiti, wokół budowy In-City)


1 sierpnia - 2 października - Gra on-line „63 dni z życia Warszawy”

„63 dni z życia Warszawy” to gra opowiadająca o ludziach i miejscach, związanych z historią Powstania Warszawskiego. 63 dni to 63 nieznane opowieści o Warszawie 1944 roku, widzianej oczami muzyków, plastyków, aktorów, architektów, poetów i pisarzy. To żywa próba zapisu historii, którą każdy może tworzyć. To wyjątkowa gra, pozwalająca odkryć nie tylko niecodziennych bohaterów, ale również wyjątkowe miejsca.

Szczegóły na www.1944.pl , www.pamieta-my.pl, start gry o godz. 17.00.

Patroni medialni projektu „63 dni z życia Warszawy”: TVP Warszawa, PAP, Radio Eska, Kulturaonline.pl, Ngo.pl, Kampaniespoleczne.pl, Dzieje.pl, MMWarszawa, Wiadomości24.pl

Organizator: Muzeum Powstania Warszawskiego

Mecenas: In-City, OKAM Capital

Projekt graficzny, wizualizacje: Grzegorz „Forin” Piwnicki

Galeria artykułu:

KONTAKT

Polecamy nowe mieszkania Warszawa